Natalia Dyc

Biomechanik / Fizjoterapeuta

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, gdzie ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku fizjoterapia.  Moja pasja do zawodu skierowała mnie, aby poszerzać swoją wiedzę o biomechanice chodu i stąd też zostałam biomechanikiem po ukończeniu wielu szkoleń.

Zobacz więcej

Martyna Walczak

Biomechanik / Inżynier Biomedyczny

Jestem magistrem inżynierii biomedycznej, kierunku międzyuczelnianego Politechniki Poznańskiej i Uniwersytetu Medycznego. Studia ukończyłam z wyróżnieniem, a karierę zawodową rozpoczęłam już jako studentka.

Zobacz więcej

Kamila Pulkowska

Podolog

Jestem magistrem kosmetologii Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Studia licencjackie, jak i magisterskie ukończyłam z wyróżnieniem. W zawodzie pracuję już od I roku studiów, jednak moja przygoda z podologią rozpoczęła się tuż po nich.

Zobacz więcej

Joanna Brucka

Fizjoterapeuta

Absolwentka fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku Instruktor Treningu Zdrowotnego uzyskany na AWFiS Certyfikowany Terapeuta Manualny IFOMPT uzyskany na GWSH w Katowicach.

Zobacz więcej

Lidia Jastrzębska

Fizjoterapeuta

Tytuł magistra fizjoterapii uzyskała na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, a tytuł technika masażysty w Studium Kształcenia Kadr w Bydgoszczy. Pracuje z pacjentami z problemami ortopedycznymi.

Zobacz więcej

Martyna Krasicka

kierownik ds. Zaopatrzenia / rejestratorka medyczna

W Centrum Biomechaniki Chodu jestem Rejestratorką Medyczną , zajmuję się organizacją pracy, przede wszystkim rejestracją pacjentów, zarządzaniem grafikami oraz kontaktem telefonicznym i mailowym.

Zobacz więcej

Dominika Menzel

Rejestratorka medyczna

W Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji odpowiadam między innymi za sprawne rejestrowanie pacjentów na wizyty u naszych specjalistów, informowanie o usługach i utrzymanie dobrego kontaktu z klientem.

Zobacz więcej

Anna Żbikowska

Marketingowiec

Marketingowiec z wykształcenia i doświadczenia, od wielu lat pasjonuje się fotografią. W Centrum Biomechaniki Chodu pełni rolę specjalisty ds. marketingu, zajmując się obszarem od Facebooka i Instagrama po kształtowanie wizerunku firmy.

Zobacz więcej