O Nas

Centrum Biomechaniki Chodu i Rehabilitacji to placówka specjalizująca się w badaniach diagnostycznych związanych z aparatem chodu, podologią, rehabilitacją oraz doborem indywidualnych wkładek ortopedycznych, a także ortez drukowanych w 3D

Wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny, którym dysponuje Centrum, daje możliwość w bardzo dokładny i miarodajny sposób określić ewentualne zmiany w aparacie ruchu pacjenta (nie tylko kończyn dolnych).

W oparciu o przeprowadzoną diagnostykę, jesteśmy w stanie wdrożyć odpowiednie działania lecznicze oraz profilaktyczne pacjentom w każdym wieku i kondycji fizycznej. Kompleksowo zajmujemy się zarówno zawodowymi sportowcami jak i osobami o umiarkowanej aktywności fizycznej.

Proces rehabilitacji i jego postępy analizujemy przy użyciu platformy sił reakcji podłoża, a pacjent kontroluje pracę terapeuty na wynikach porównawczych – „na liczbach”

Ortezy projektujemy i drukujemy w 3D,a Ty masz wpływ jak one będą wyglądać – możesz wybrać kolor, wstawki, paski a nawet zaprojektować napis/zdjęcie, które ma znaleźć się na ortezie